قابلیت Accounts Center بین فیسبوک و اینستاگرام معرفی شد

  • ۹۵۲
قابلیت Accounts Center بین فیسبوک و اینستاگرام معرفی شد

قابلیت Accounts Center توسط فیسبوک معرفی شد. این قابلیت امکان کنترل هم‌زمان دو حساب کاربری در دو پلتفرم مختلف را برای کاربر فراهم می‌کند.

فیسبوک قابلیت جدید خود را با نام Accounts Center معرفی کرد. این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد یک پست را هم‌زمان در فیسبوک و اینستاگرام منتشر کنند. علاوه‌براین، دایرکت اینستاگرام با فیسبوک مسنجر ادغام شد و به‌روزرسانی جدید اینستاگرام اکنون، فیسبوک مسنجر را ازطریق دایرکت دردسترس قرار می‌دهد تا کاربران از یک پلتفرم بتوانند به دوستان خود در پلتفرم دیگر پیام ارسال کنند.

شاید تاکنون برای شما نیز پیش آمده باشد که بخواهید یک پست را در دو پلتفرم به‌طور هم‌زمان منتشر کنید. با افزوده‌شدن این ویژگی در به‌روزرسانی آینده‌ی اینستاگرام و فیسبوک، دیگر کنترل بین دو پلتفرم فقط یک ایده‌ی ناپخته و رویا نیست و فیسبوک با ایجاد یک پل ارتباطی بین دو پلتفرم خود با نام Accounts Center، این رویا را تحقق خواهد بخشید.

بنابر گفته‌ی فیسبوک، قابلیت Accounts Center به کاربران امکان مدیریت هربرنامه‌ای که تحت مالکیت فیسبوک باشد را خواهد داد. بنابراین، با این ویژگی می‌توان تمام جزئیات مربوط به فیسبوک مسنجر و سایر اپلیکیشن‌های تحت پوشش فیسبوک را از یک بخش مرکزی، کنترل کرد. علاوه‌بر امکان انتشار پست و استوری بین پلتفرمی ازطریق این قابلیت، امکان پرداخت با اطلاعات پرداختی استفاده‌شده در پلتفرم دیگر نیز فراهم خواهد، بدین ترتیب، درصورت خرید آنلاین در پلتفرم فیسبوک و واردکردن اطلاعات پرداخت اینترنتی، زمان خرید در اینستاگرام نیازی نیست که مجددا اطلاعات پرداخت را وارد کنید: البته ویژگی پرداخت بنابر وعده‌ی فیسبوک تا پایان سال با اضافه‌شدن Facebook Pay و فقط در ایالات متحده به مرحله‌ی بهره‌برداری خواهد رسید. دیگر نکته‌ی مثبت این قابلیت تسهیل بازیابی حساب‌های کاربری فراموش شده است.

البته فیسبوک خاطر نشان کرد که با فعال‌سازی قابلیت Accounts Center کاربر همچنان قادر خواهد بود از دو هویت مجزا در پلتفرم‌های تحت پوشش فیسبوک استفاده کند و نام کاربری و عکس پروفایل مختلفی برای هر حساب کاربری داشته باشد. لازم به‌ذکر است که این قابلیت هنوز به‌صورت عمومی دردسترس کاربران قرار نمی‌گیرد و در مرحله‌های پایانی آزمایش است.

از دیگر امکانات Accounts Center این است که کاربران می‌توانند با روشن‌کردن Single Sign On از یک رمزعبور و نام کاربری برای ورود به حساب‌های کاربری فیسبوک و اینستاگرام استفاده کنند.

 

 

این ویژگی جدید به مناقشه‌ی جمع‌آوری اطلاعات فیسبوک از کاربران پلتفرم‌هایش شفافیت می‌بخشد. زیرا در گزارشی که فیسبوک در وبلاگ رسمی خود منتشر کرده است، برای توسعه‌ی این قابلیت اطلاعات کاربران دو اپلیکیشن فیسبوک و اینستاگرام را مورد بررسی قرار داده تا تجربه‌ی شخصی‌سازی‌شده‌ی خاصی را برای نمایش تبلیغات به هرکاربر فراهم کند. درهرصورت ازچندی پیش، فیسبوک به‌دلیل جمع‌آوری اطلاعات دادگاهی شده است و تحت بررسی حقوقی قرار دارد.

 

منبع : زومیت

مطالب پیشنهادی اول

نرم افزار حسابداری حاسب

نرم افزار حسابداری حاسب

فروش و خدمات پس از فروش نرم افزار حسابداری حاسب

فرادید در راستای همکاری شرکت رهنما اقدام به فروش و نصب و پشتیبانی نرم افزار حسابداری حاسب در شاخه های پیاده سازی نرم افزار حسابداری، مالی  بازرگانی، حقوق و دستمزد، پیمانکاری، انبارداری، تولیدی  و بهای تمام شده نموده است.

علاقه مندان می توانند جهت آشنایی بیشتر و درخواست خرید این نرم افزار در بخش نظرات درخواست خود را اعلام نمایند.

 

نشانی سایت شرکت:

 

rahnamasoft.com

ارائه خدمات آنلاین جهت مدارس، ادارات و سازمانها

ارائه خدمات آنلاین جهت مدارس، ادارات و سازمانها

ارائه انواع خدمات تحت وب

فرادید فناوری اطلاعات با ایجاد ارتباط مناسب بین شرکت های ارائه دهنده خدمات و کاربران نهایی بستری مناسب جهت ارائه انواع خدمات تحت وب را فراهم نموده است. از جمله این خدمات می توان به طراحی و ساخت وبسایت و وبلاگ، برگزاری آزمون و انتخابات آنلاین و ارائه فضا جهت وبینار و جلسات اشاره نمود.

 

آموزش آشنایی با اکسل (Microsoft Office Excel 2016)

آموزش آشنایی با اکسل (Microsoft Office Excel 2016)

در این مطلب یک ویدئوی آموزشی در مورد نرم افزار اکسل 2016 جهت آشنایی دوستان با امکانات این نرم افزار نمایش داده خواهد شد.

این ویدئو در سایت فرادرس نیز موجود بوده و به صورت رایگان در دسترس می باشد.

آموزش برنامه نویسی VBA در محیط Excel

آموزش برنامه نویسی VBA در محیط Excel

در این ویدئو نحوه استفاده از کدنویسی ویژوال بیسیک در نرم افزار اکسل آموزش داده شده است که بسیار کاربردی و مفید است.

لازم به توضیح است که این آموزش ها در سایت فرا سایت به صورت رایگان قرار دارد که من جهت سهولت دسترسی در این وبلاگ نیز یک نسخه از آن را قرار می دهم.

مطالب پیشنهادی دوم

راهکاران ابری، به صرفه و در دسترس برای مدیریت چابک کسب‌وکارها

راهکاران ابری، به صرفه و در دسترس برای مدیریت چابک کسب‌وکارها

رویداد آنلاین راهکاران ابری همکاران سیستم برگزار شد.

قوانین جدید اپ استور اپل برای سرویس‌های استریم بازی اعلام شد

قوانین جدید اپ استور اپل برای سرویس‌های استریم بازی اعلام شد

اپل قوانین جدیدی را برای اپ استور مشخص کرد که با وجود اجازه‌ی فعالیت سرویس‌های استریم بازی مانند استادیا، هنوز نکات خاصی دارد.

چگونه از رایانه شخصی‌ برای ارسال و دریافت پیامک استفاده کنیم؟

چگونه از رایانه شخصی‌ برای ارسال و دریافت پیامک استفاده کنیم؟

سهولت و سرعت استفاده از اپلیکیشن‌های پیام‌رسان متنی با قابلیت تماس صوتی یا تصویری، مادر تمام این فناوری‌ها یعنی SMS را به‌ حاشیه رانده و به یک فناوری درحال انقراض تبدیل کرده است.

فیسبوک در حال آزمایش قابلیت جدیدی برای جست‌وجو مشابه گوگل است

فیسبوک در حال آزمایش قابلیت جدیدی برای جست‌وجو مشابه گوگل است

فیسبوک در حال آزمایش قابلیت جدیدی است که به کاربرانش امکان می‌دهد برای جست‌وجوی اطلاعات حقیقی در گوگل و ویکی‌پدیا، به خروج از این پلتفرم نیاز نداشته باشند.