سینا رایانه

اخبار روز و گجت های رایانه ای

سینا رایانه

اخبار روز و گجت های رایانه ای

سینا رایانه

در این سایت جدیدترین اخبار رایانه و موبایل درج خواهد شد. همچنین کدهای برنامه نویسی و مقالات نویسنده و دوستان جهت استفاده عموم قرار خواهد گرفت.

دنبال کنندگان ۱ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
پیوندها

۲ مطلب در خرداد ۱۳۹۹ ثبت شده است

۳۱خرداد

سهولت و سرعت استفاده از اپلیکیشن‌های پیام‌رسان متنی با قابلیت تماس صوتی یا تصویری، مادر تمام این فناوری‌ها یعنی SMS را به‌ حاشیه رانده و به یک فناوری درحال انقراض تبدیل کرده است. هرچند هنوز هم برای انجام برخی کارهای اداری، دریافت برخی هشدارها و خبرها و نیز ارتباط با افراد مسن‌تر گاه مجبور می‌شویم به دنیای پیام‌های 140 حرفی و انتظار برای رسیدن گزارش تحویل پیامک بازگردیم.

 

 

اگر نوع کار یا ارتباط‌های شما به‌نحوی است که زیاد با پیامک سروکار دارید، اما مثل باقی ما بیشتر روزتان را پای رایانه می‌گذرانید خوشحال باشید، چراکه می‌خواهیم روش‌های دریافت و ارسال پیامک با استفاده از رایانه شخصی را به‌شما معرفی کنیم تا بتوانید راحت‌تر و بدون نیاز به استفاده از دستگاه‌های اضافی ارتباط پیامکی خود را با مخاطبان‌تان حفظ کنید.

Ali Akbar Zohoori
۲۶خرداد

 

فیسبوک در حال آزمایش قابلیت جدیدی است که به کاربرانش امکان می‌دهد برای جست‌وجوی اطلاعات حقیقی در گوگل و ویکی‌پدیا، به خروج از این پلتفرم نیاز نداشته باشند.

شنیده‌ها حاکی از آن است که فیسبوک در حال به‌روز‌رسانی نسخه‌ی آزمایشی جست‌وجوگر اپلیکیشن خود است و کاربران با کمک آن می‌توانند بدون نیاز به خارج‌شدن از فیسبوک، موضوعاتی مانند افراد مشهور و مکان‌های دیدنی و علاقه‌مندی‌های خود مانند فیلم و برنامه‌های تلویزیونی را به‌راحتی جست‌وجو کنند. به‌عنوان مثال، از‌این‌پس با جست‌وجوی نام فیلم دلخواه خود در نوار جست‌وجوی فیسبوک، اطلاعات کاملی از آن به شما نشان داده خواهد شد.

 

Ali Akbar Zohoori